Kreisā mala
Labā mala
Uzņemšanas rezultāti MAĢISTRA programmā 2013./2014. studiju gadam
Zināmi Latvijas Mākslas akadēmijas uzņemšanas rezultāti maģistra programmas reflektantiem. Apsveicam ar labajiem rezultātiem! Studiju līgumu slēgšana gaidāma jau drīzumā – š.g. 25. un 26. jūlijā no plkst. 13.00 līdz 16.00. Lekciju saraksts maģistra programmas studentiem tiks publicēts sadaļā „Studentiem” augusta otrajā pusē.
MAĢISTRANTŪRĀ, 2013. GADA 22. JŪLIJĀ, UZŅEMTI SEKOJOŠI STUDENTI:

VIZUĀLĀS MĀKSLAS NODAĻA

Glezniecības apakšnozare
1. Brīvere Māra 
2. Bunts Artūrs 
3. Gudeta Iveta 
4. Janočko Madara
5. Kanaviņš Armands 
6. Kaņepāja Anita Gundega 
7. Mekša Elīna 
8. Neikena Madara 
9. Pīzelis Aivis 
10. Soprāns Edgars 
11. Steika Laima 
12. Steķe Laimdota 
13. Tuča Zane 
14. Ventiņa Dagne 
  
Grafikas apakšnozare
1. Ābeltiņa Barbara 
2. Butlers Kristaps 
3. Butručuka Renāte 
4. Garkalne Olita 
5. Juškova Violeta 
6. Špura Elīna 
7. Šteina Līva 
8. Urtāns Jānis 
9. Zvaigzne Anna 

Tekstilmākslas apakšnozare
1. Semeņuka Milana 


VIZUĀLI PLASTISKĀS MĀKSLAS NODAĻA
 
Keramikas apakšnozare
1. Bergmane Monta 
2. Dubovska Anastasija 
3. Geiduks Kaspars 
4. Križanovska Inese 
5. Melne Velga 
6. Niedrāja Kristīne 
  
Stikla mākslas  apakšnozare
1. Brēdiķe Sabīne 
2. Lasmane Sintija 
3. Pudža Ineta
4. Rulle Ieva 

Tēlniecības  apakšnozare
1. Baltiņš Rūdolfs 
2. Dobičins Ansis 
3. Elerte Zane 
4. Noviks Jānis 
5. Vītoliņš Lauris 


AUDIO-VIZUĀLĀS MEDIJU MĀKSLAS NODAĻA

Scenogrāfijas apakšnozare
1. Ekere Linda 
2. Jēkabsone Sintija 
3. Sloka Dace 

Vizuālās komunikācijas apakšnozare
1. Dambrova Anete 
2. Dzintara Madara 
3. Dzudzilo Krista 
4. Eksta Viktorija 
5. Indriksone-Moore Sabīne
6. Višņevskis Konstantīns 
7. Zaķe Ksenija 
8. Zembaha Santa 


DIZAINA NODAĻA

Funkcionālā dizaina apakšnozare
1. Danosa Lāsma 
2. Kloviņa Inese 
3. Leimane Annija 
4. Pastare Ieva 
5. Poga Guna 
6. Reinfelde Zane 
7. Strode Solvita 
8. Sūna Kristaps 
9. Šļivka Brigita 
10. Usova Elīna 
11. Zelčāne Madara 

Metāla dizaina apakšnozare
1. Ginta Zabarovska 

Modes mākslas apakšnozare
1. Bukovska Liene 
2. Fursova Elīna 
3. Groza Sabīne 
4. Kaļinka Madara 
5. Linde Arvils 
6. Litiņa Baiba 
7. Meiere Anete 
8. Skarule Sabīne 

Vides mākslas apakšnozare
1. Andžāne Dace
2. Baidekalne Dace
3. Brante Alise 
4. Brīvlauka Liene 
5. Dukāte Alīna 
6. Grieze Elīna 
7. Ķēniņa Laura 
8. Lesiņa Dita 
9. Ose Krista 
10. Pirktiņa Liene 
11. Potapova Diāna 
12. Vanags Ēvalds 


MĀKSLAS ZINĀTNES NODAĻA

Vizuālās mākslas un kultūras vēstures un teorijas apakšnozare
1. Berga- Muižniece Iveta 
2. Birkenšteina Dita 
3. Gritāne Agita 
4. Kārkliņa Kristiāna 
5. Kreigere Inese 
6. Liepiņš Jānis 
7. Lūse Zane 
8. Ozola Marta 
9. Teikmane Linda 
10. Teplouhova Ilona 
11. Viļuma Veronika 

Restaurācijas apakšnozare
1. Rižova Jūlija 


Aicinām jaunos maģistra programmas studentus iepazīties ar izsludināto Eiropas Sociālā fonda mērķstipendiju konkursu (klikšķināt šeit). Pieteikumi jāiesniedz Vinetai Kreigerei Latvijas Mākslas akadēmijas 1. kabinetā š.g. 25. vai 26. jūlijā. 

Kontaktinformācija jautājumu gadījumā:
Maģistrantūra
Latvijas Mākslas akadēmijas 21. telpa (1. stāvs)
Tel.: +371 26137572, +371 67332394
E-pasts: magistrantura@lma.lv
Komentāri
54niubi [ 06:44 24.11.2014. niubi8023 [at] 163.com ]
true religion sale
canada goose
coach outlet
canada goose outlet
louis vuitton handbags
abercrombie and fitch
michael kors outlet online
adida srunning shoes
hermes bags
oakley sunglasses outlet
uggs uk
michael kors cyber monday
white timberland boots
michael kors handbags
kevin durant shoes 2014
toms wedges
michael kors black friday
burberry outlet
burberry sale
nfl jerseys
michael kors uk sale
guess outlet
abercrombie outlet
hermes belts
burberry outlet
black timberland boots
timberland boots
coach outlet
ray ban sunglass
ugg boots on sale