Kreisā mala
Labā mala
Svinīgi tika atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas Rīgas un Latgales filiāles mācībspēku kopīgā izstāde
2014. gada 4. septembrī Latgales vēstniecībā „Gors”, Rēzeknē, svinīgi tika atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas Rīgas un Latgales filiāles mācībspēku pirmā kopīgā izstāde filiāles pastāvēšanas gados. Ar savu ierašanos izstādes atklāšanu pagodināja Latvijas Mākslas akadēmijas rektors prof. Aleksejs Naumovs un prorektors prof .Kristaps Zariņš. 
Lai gan garais ceļš no Rīgas uz Rēzekni bija izvērties pagalam neveiksmīgs, savu nogurumu ciemiņi atstāja piekarsušajā autobusā.

Atklāšanas pasākumā bija jūtama studentu neviltotā interese gan par savu pedagogu radošo rokrakstu, gan par Rīgas mācībspēku, pazīstamu mākslinieku, darbiem. Bez afišā minētajiem māksliniekiem, izstādē apskatāmi arī Jolantas Jonikānes, Māras Kalniņas un Anatolija Šandutova darbi.

Paldies visiem, kas palīdzēja izstādei tapt, „Gora” saimniekiem. Paldies Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles Studentu padomei par ierosmi un aktivitāti. Īpašs paldies rektoram Aleksejam Naumovam par studentu rosināto aktivitāšu atbalstu.

Vēlos izteikt cerību, ka šādu kopīgu izstāžu rīkošana kļūs par jauku tradīciju un iedvesmas avotu studentiem, uzsākot jaunu mācību gadu.


Ilma Rapša,
LMA Latgales filiāles vadītāja
Tel.: +371 29995083
       
Foto: LMA Latgales filiāles arhīvs.
Komentāri