Kreisā mala
Labā mala
LMA Latgales filiāles Atvērto durvju diena
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāle 5.maijā rīko Atvērto durvju dienu. Tā ir iespēja iepazītieties ar mācībspēkiem, studiju programmām, projektiem, pasākumiem, Informācijas centra literatūras krājumu, kā arī par iespējām studēt LMA Latgales filiālē.
Plkst.14.00 uz prezentāciju aicināti visi tie, kurus interesē tekstilmāksla un šķiedru māksla.

Bet 14.maijā no plkst. 10.00 - 16.00 ikvienam interesentam, lielam un mazam, vecam un jaunam būs iespēja darboties LMA Latgales filiāles radošajās darbnīcās - gleznot un zīmēt, darboties grafikas un tekstilmākslas darbnīcās, bet tēlnieku darbnīcās ikviens varēs izmēģināt roku veidošanā. Nāciet un darbojieties. Būsiet laipni gaidīti!

Mūsu adrese: Rēzekne, Baznīcas iela 34 a, 2.stāvā, ieeja caur Rēzeknes Mākslas un dizaina vdsk.

Komentāri
Edgars [ 23:18 15.02.2011. ega1 [at] inbox.lv ]
Labdien!Es vēlētos uzzināt par mācību iespējam Jūsu filiālē.Man ir ļoti maz informācijas par Jūsu filiāli.Vēlētos uzzināt vai ir iespēja apgūt kvalifikāciju koka izstrādājumu dizainā?Vai šī koka dizaina izstrādājumu kvalifikācija ir pieejama tikai Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola.Es vēlos iet mācīties pēc 12.klases beigšanas.Es neesu mācījies mākslas skolā. Vai man ir reāli iestāties?Būtu Jums pateicīgs par informācijas saņemšanu e-pastā.
Ar cieņu-Edgars
Ingrīda [ 18:51 12.08.2009. reinfelde [at] inbox.lv ]
Labdien! Mani ļoti saista glezniecība. Vēlos studēt glezniecību Jūsu filiālē. Būtu Jums pateicīga par aktuālās informācijas saņemšanu e pastā, lai varētu laicīgi gatavoties studijām nākamajā gadā. Šajā gadā gatavojos saņemt vides dizainera diplomu.
Ar cieņu - Ingrīda